21 Ekim 2009 Çarşamba

iki tane iki,birde çarpı iki olunca :))))))

aslında biraz şaçma bir başlık oldu ama,aklıma ilk gelen cümleyi yazdım,bu aralar kafamda herşey çarpı iki olunca,haliyle düşüncelerde bu yönde yoğunlaşıyor.istekler çoğalıyolar,paylaşılamayan şeyler yüzünden kavga ediliyolar, bu beni ne kadar üzse ve sinirlendirsede vurmalar,ısırmalar ve birbirilerine zarar vermeler çok çok bu ara.benim sinir kat sayımda haliyle daha da katlanıyor.ya sabır diyorum durmadan:)))))

22. ayıda geride bıraktık artık 2 yaşımıza çok az kaldı.ama bu 2 yaş bizi baya zorlayacak gibi görünüyor.hırçınlıklar.kavgalar,didişmeler,kıskançlıklar bakalım daha neler neler.


iyice dillendik,bıcır bıcır konuşuyoruz bazıları çok net anlaşılmasada bütün isteklerini anlatabiliyorlar artık.sağlık la nice aylara diliyorum ve sizi çoook seviyorum.

5 yorum:

Z.EROĞLU dedi ki...

canım 2.yaş sendromuna girmişsiniz.hayırlı uğurlu olsun.:)

Z.EROĞLU dedi ki...

biz hala çıkamadaık o sendromdan.çıkmayada niyetimiz yok gibi.sabırlar diliyorum

ASİYE dedi ki...

teşekkür ederim zehracım.bakalım biz bu sendromu nasıl yaşayıp nasıl atlatıcaz.ama kolay olmıyacak gibi görünüyor.allah sabırların büyüğünden verir inşallah :))

Z.EROĞLU dedi ki...

amin

our twins of NY dedi ki...

Bence baslik gayet guzel olmus, bunu en iyi kim anlar? "TABII KI IKIZ ANNELERI":))

Ela ve Ezgi yi Allah bagislasin. Cok tatlilar masallah... Ben sizin sayfaniza ziyarete gelmeyeli bayagi olmus. cok buyumus bu kuzular. Masallah...
Sevgiler...