24 Mart 2012 Cumartesi

büyümüşte küçülmüş bunlaaar :)
ezgi o kadar lafazan bir çocuk ki ,ona laf yetiştirmek imkansız ,her lafa verecek cevabı var çok şükür :) aynı zamandada etrafındaki insanalara karşı, çok fazla koruma duygusuna sahip..
kardeşi ile zaman zaman atışsalarda,kapışsalarda, hatta birbirlerini tırmalasalarda,birbirlerine toz kondurmuyolar..dün akşam işten geldim ,kızları alıp eve çıktık, öpüşme, koklaşma faslından sonra, ben doğru mutfağa ,bu arada ela geldi, anneee çikolata verirmisin diye, kızım dedim biraz sonra yemek yicez veremem, iki üç kez tekrarladı en sonunda ses tonum yükseldi, ağlayarak kerdeşinin yanına gitti..2 dak geçmedi aradan, ezgi ellerini beline koymuş, bir gelişi var anne neden çocuğa çikolata vermiyosun ( kendisi çok büyük ya ela ya çocuk diyo ) diye bana hesap soruyo .onada aynı şeyi söyledim, yemekten sonra vericem dedim..ses tonunu yükselterek bana anneee diye bağırmazmı..gülermisin ? ağlarmısın ?

3 yorum:

our twins of N.Y./SEYHAN dedi ki...

:))) bizd de Ela oyle Asiye:) kardesi adina bana hesap soran evin kucukhanimefendisidir kendisi. babasinin deyimiyle "evin patronu":))
Allah kardeslikten ayirmasin yavrularimizi... hep birbirlerini koruyup, kollasinlar insallah...

our twins of N.Y./SEYHAN dedi ki...

asiy sen bu arada galiba sablon degisikligi yapiyorsun:)??

ela ve ezgi'nin annesi dedi ki...

evet seyhancım karıştırdım baya çorba oldu :)