21 Ağustos 2009 Cuma

EVİMİZDEYİZ...

ve tatil bitti artık evimizdeyiz.güzel bir tatil geçirdik .çok şükür bu kez hastalanmadan geldik.bol bol denize girdik,gezdik .ezgi bayıldı denize hiiç çıkmak istemedi.ama ela yı bir kez sokabildim .kumda oymayı tercih etti bende zorlamadım hiç.dolu dolu 3 hafta geçirdik.tek üzücü tarafı foto.mak olmadığı için çekemedik.babamızın tlf da ki bir kaç resim dışında resmimiz yok.en kısa sürede onlarıda eklicez.

didimden geldik ve ayağımızın tozuyla bu kez izmire gittik.elayı muayene ettirdik.gittiğimiz hastane çocuk hastanesi ben çok memnun kaldım.doktorumuzda iyiydi ve bizi aydınlatıcı açıklamalar yaptı.güzel şeyler söyledi bize.ela nın son kontrolunden beri.bi değişiklik yok yani gerileme olmaz mış zaten,ilerlemede yok. çok sıkıntı yapacak bişi olmadığını şu an hafif birşey olduğunu. böyle kalabileceğini sadece takip gerektireceğini söyledi.biraz olsun içimiz rahatladı.allahım beterinden korusun yavrularımızı.

2 yorum:

Z.EROĞLU dedi ki...

hoşgeldiniz canım.eğlenmenize sevindim.ela nın da sağlık kontrolünün iyi geçmesine çok sevindim.öpüyoruz sizi

ASİYE dedi ki...

teşekkür ederim zehracım.tatil ve herşey bi yana en çok ela nın durumu bizi mutlu etti.en kötü durumumuz böyle olur inşallah.bizde sizi öpüyoruz canım.