9 Eylül 2009 Çarşamba

BİZDEN SON DURUMLAR...

son günlerde sanırım iyice tambelleştim.evde oradan oraya koşturan 80 santimlik iki tane yaramazın hızına yetişmek zor.araya ramazan ayı girince bana iyice bi rahavet çöktü.

artık özgür ruh hallerine bürünen kızlarım herşeye itiraz ediyolar.mesela yemeklerini kendileri yemek içim benimle inatlaşıyolar artık.altlarına bez bağlatmamak için kaçıyolar.sabah kahvaltıdan sonra kapının önüne oturup atta atta diye ağlamak.eve biri gelsin giderken arkasından yas tutmak ta son modamız.

bu arada annenemiz didimden döndü. çok özlemişiz.dedemiz 15 gündür hastahanede yatıyo( zatürye başlangıcı ile)durumu hakkında iyi diyorlar doktorlar ama bu kadar uzun kalması bizide onuda sıktı.bayramın hemen ardından kuzenimiz mustafa berk in sünnet düğünü var.işte son durumlarımız böyle. malesef hala foto makınasızım. bakalım babamız ne zaman bi jest yapacak.

3 yorum:

ezginin annesi dedi ki...

Merhaba hoşgeldiniz. Dedeye de geçmiş olsun. Zordur herhalde iki koşuşturan ufaklıkla. Ben henüz yürümediği halde birtanesiyle zorlanıyorum. Allah kolaylık versin. Çooook tatlılar ama yaa.

Z.EROĞLU dedi ki...

canım hoşgeldiniz.resim ekle biraz özledik kızları

Emine-Gülcenin annesi dedi ki...

Allah kolaylık versin size gerçekten işiniz zordur eminim iki tane bıcırla ama çok tatlılar maşallah.